چطور بازاریابی کنم؟

بازاریابی امری ضروری و در عین حال بعد از کار در معدن، دشوار ترین کار روی زمین است! شما باید مشتریان تان را در اقصی نقاط کشور شناسایی کنید، آنها را فهرست بندی کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید. حوصله شان را سر نبرید، و آنها راضی کنید از شما خرید کنند.

بازاریابی حرفه ای

یک چوپان که گوشی ندارد. یک مغازه دار که با گپ و گفت می خواهد شما را محک بزند. یک کشاورز که گوشی ساده دارد. یک خانم خانه دار که دنبال جنس خوب و خوش قیمت برای خودش یا اعضای خانواده اش است. یک دانشجوی آی تی که بهترین گوشی را دارد. یک کاسب بی اعصاب و هزاران تیپ شخصیتی دیگر. چطور باید همه را جذب کرد؟

بازاریابی میدانی گستره وسیعی از اقدامات در دنیای واقعی است. نصب بنر، توزیع تراکت، ویزیت موییرگی، بازاریابی تلفنی، قرارداد بستن با سازمان ها و ارگان ها، اعطای نمایندگی های سودآور، سفر به شهرهای مختلف، تلوزیون های شهری و … . بازاریابی میدانی کاری دشوار اما بسیار زودبازده است. هنوز در سرتاسر دنیا از بازریابی میدانی به خوبی بهره بردای می شود. شرکت ها و کمپانی های معروف، برای خود هرساله هزاران دلار خرج می کنند تا در چشم مردم کوچه و خیابان باشند.

بازایابی مجازی شامل انفجار بمب برند شما در اینترنت است. کاری بسیار آسان اما در عین حال غیر ممکن! همین حالا می توانید گوشی را بردارید و یک کانال تلگرامی، یا یک صفحه اینستاگرامی بسازید. اما چطور باید مردم را به سمت این صفحه و کانال بکشانید؟ با خرید اعضای تقلبی؟ با صحبت کردن با دوست و فامیل و آشنا؟! خیر… مکانیسم جذب مشتری و ترند شدن در فضای مجازی به همان اندازه که راه اندازی آسانی دارد، تداوم بسیار پیچیده و دشواری دارد که در تخصص گروه های توسعه کسب و کار است.

بازاریابی تخصصی خارجی

تاحالا به این فکر کرده اید که چطور می شود عراقی ها صف می بندند مقابل انبار یک تولیدی و کانتینرهایشان را پر می کنند لباس، پر می کنند کفش، پر می کنند از هرچه در آن انبار است؟ و کارت می کشند، و تمام! بار را با خود می برند؟ بازاریابی تخصصی و هدفمند در کشورهای همسایه نکته ای است که خیلی از شرکت ها آن را نادیده گرفته اند. اندک افرادی که آن را بلدند نیز برای خودشان مثل یک راز مهم، تا همیشه سر بسته نگه می دارند.

فروش در کشورهای همسایه، نه همه ی آنها، بلکه برخی از کشورهایی که نیازمند تولید ایران هستند، بسیار سودآور و مستعد بیزنس های بسیار بزرگ است. ما با داشتن تیم مجرب، بازاریابی بین المللی را 10 سال است برای سایر شرکت ها انجام می دهیم و برای آنها کوله باری از تجربه، سود و توسعه پایدار کسب و کار را به ارمغان آوردیم.

چگونه بازاریابی حرفه ای را شروع کنم؟

چنانچه برای بازاریابی حرفه ای، ما را انتخاب کرده اید، به شما تبریک می گوییم! می توانید این کلید طلایی را از 3 روش به دست آورید:

1- سفارش بسته برنز و بهره مندی از مزایای آن. یکی از مزایا داشتن گوشه ای از خدمات بازاریابی حرفه ای است. مزایای بسته برنز مخصوص کسب و کارهایی است که هدف بلند مدتی در بهمرد ندارند. تنها می خواهند به یک ساحل امن از فروش و بازدهی برسند و در ادامه خودشان کسب و کارشان را مدیریت کنند.

2- سفارش بسته سیمین بهره مندی از مزایای آن. یکی از مزایا در اختیار داشتن طیف وسیعی از اطلاعات بازارهای خارجی در کشورهای مورد نیازتان است. مزایای بسته سیمین مخصوص افرادی است که می خواهند با بهمرد به یک بازرگانی بین المللی در حوزه کسب و کارشان تبدیل شوند.

3- سفارش خدمات بازاریابی حرفه ای از طریق این فرم و انتظار برای پاسخگویی کارشناسان شرکت. در این روش تنها هزینه همین خدمت از شما أخذ می شود.

یادتان باشد تمامی خدمات هلدینگ بهمرد دارای ضمانت نامه استرداد وجه در مورد قصور و کم کاری اعلام شده از سوی مشتریان گرامی می باشند!

Leave a Reply

Your email address will not be published.