داشتن کاتالوگ چقدر مهم است؟

کالانما
کالانما

داشتن یک کاتالوگ حرفه ای بسیار ضروری است. کاتالوگی همراه با تمام مشخصات لازم، به صورت کاربردی و مؤثر لازمه ی یک کسب و کار موفق است. هویت کاری، کیفی، مالی و اقتصادی شما با کاتالوگ شما قابل تشخیص است. این روزها تولید کاتالوگ های مینیمال از هرجهت، بهتر از انواع کاتالوگ هایی است که می توانید برای کسب و کار خود سفارش دهید.

به همین دلیل، فراخور حجم و کانسپت بیزنس خود باید کاتالوگی آماده کنید. چیزی که بهتر و راحت تر دانش مشتریان را مدیریت کند. برای این کار، یک کاتالوگ ساده کافی نیست. شما باید در واتس اپ، روش مخصوصی داشته باشید. در تلگرام روش مخصوص، و در دست ویزیتورهای موییرگی روشی دیگر. در وبسایت روش های مخصوص و در اینستاگرام روش مخصوص خود را برای عرضه کاتالوگ داشته باشید.

بنابراین تهیه کاتالوگ حرفه ای چند برگ کاغذ یا چند عکس چاپ شده نیست. بلکه یک مفهوم در خصوص مدیریت دانش مشتری است که به مشتری شما اجازه می دهد تا در هر پلتفرم و محیط ویژه، به راحتی محصولات شما، مشخصات فنی و شاخصه های مالی و اقتصادی آنها را بررسی کند. قطعاً وقتی راحت تر ببیند، راحت تر می فهمد و راحت تر هم پول می دهد!

چگونه می توانید یک کاتالوگ حرفه ای داشته باشید؟

چنانچه برای تهیه کاتالوگ حرفه ای، ما را انتخاب کرده اید می توانید این کلید طلایی را از دو روش به دست آورید:

1- سفارش بسته برنز و بهره مندی از مزایای آن. یکی از مزایا داشتن کاتالوگ حرفه ای است. مزایای بسته برنز مخصوص کسب و کارهایی است که هدف بلند مدتی در بهمرد ندارند. تنها می خواهند به یک ساحل امن از فروش و بازدهی برسند و در ادامه خودشان کسب و کارشان را مدیریت کنند.

2- سفارش کاتالوگ حرفه ای از طریق این فرم و انتظار برای پاسخگویی کارشناسان شرکت. در این روش تنها هزینه کاتالوگ از شما أخذ می شود.

یادتان باشد تمامی خدمات هلدینگ بهمرد دارای ضمانت نامه استرداد وجه در مورد قصور و کم کاری اعلام شده از سوی مشتریان گرامی می باشند!

Leave a Reply

Your email address will not be published.